8 listopada 2013 – Dni Kultury Chrześcijańskiej w Lesznie

10 listopada 2013

Piątkowe, listopadowe popołudnie było dla nowicjuszy wyjątkowo piękne i przyjemne. Nowicjusze wraz z księdzem socjuszem uczestniczyli w Chrześcijańskich Dniach Kultury, organizowanych przez stowarzyszenie Agrafka w Lesznie.

Wyjazd do Leszna był nie lada niespodzianką dla nowicjuszy, który dał im wiele radości i zabawy. Krótko po godzinie 16.00 wszyscy udali się do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lesznie. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Przyobleczmy się w światło”, pochodzące z Listu świętego Pawła.

Nowicjusze wzięli udział w wielu aktywnych formach budowania wspólnoty wraz z innymi osobami uczestniczącymi w spotkaniu. Był śpiew, były spotkania w mniejszym gronie, był taniec belgijski oraz to co najważniejsze – adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Msza święta koncelebrowana przez licznych księży, przybyłych na to wyjątkowe wydarzenie z różnych miejscowości. Po Eucharystii nowicjusze wraz z księdzem socjuszem wzięli udział w koncercie zespołu Mate.o, który był muzyczną gwiazdą tego spotkania.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII


Archiwa