28 maja 2011 r. – Turniej piłkarski we Wronkach

28 maja 2011

W turnieju wzięły udział cztery zespoły: Seminarium Duchowne oo. franciszkanów we Wronkach, Duszpasterstwo Akademickie z Poznania, ministranci i lektorzy z Wronek oraz nasza drużyna. Niestety, i tu jest bolesna prawda, pomimo niezwykłej woli walki, niesamowitemu zaangażowaniu, pięknej grze i błyskotliwych akcjach zajęliśmy, z honorem, ostatnie miejsce, może inaczej – 4. miejsce.

Gorycz porażki była trudna, o czym świadczą zamieszczone w fotogalerii zdjęcia, jednak, nie aby się usprawiedliwiać, ale w imię rzetelności, trzeba przyznać, że graliśmy do końca, na całego.

My choć wracamy na tarczy, a nie z tarczą, serdecznie gratulujemy zwycięzcy, którymi okazali się lektorzy i ministranci. Wierzymy, że ten turniej jeszcze bardziej „zewrze nasze szeregi” do intensywniej pracy, której testem będzie, już w najbliższą środę, kolejne spotkanie, tym razem z Lipnem.

Po turnieju gospodarze tych rozgrywek zaprosili nas na piknik, który był zwieńczeniem Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej we Wronkach. Tam zwiedziliśmy klasztor oraz seminarium oo. franciszkanów.

A oto nasze wyniki, w nawiasie wynik do pierwszej połowy, warto zwrócić uwagę na trzeci nasz mecz.:

Nowicjat – Lektorzy 2:4 (0:3)

Nowicjat – WSD Wronki 3:3 (1:3)

Nowicjat – Duszpasterstwo 3:4 (3:0)

Mecz o III miejsce

Nowicjat – Duszpasterstwo 1:2 (1:0)

Zapraszamy do fotogalerii.


Archiwa