18 grudnia 2013 – Finał tenisa stołowego

18 grudnia 2013

Wszystko zaczęło się od losowania par, które rozpoczęły turniejowe zmagania. Wygrani poszczególnych meczów grali z wygranymi innych par, by w ten sposób dojść do półfinału i finału turnieju. Turnieje odbywały się w dwóch lub trzech setach, każdy set do 21 punktów. Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych meczów, czuwał sędzia a zarazem człowiek odpowiedzialny w naszej wspólnocie za sport – Dominik Matuszewski. W meczu o III miejsce zmierzyli się Ks. Socjusz oraz Mateusz Błachacz z wynikiem 2:0 dla ks. Socjusza. Półfinały rozegrane zostały pomiędzy ks. Socjuszem i Krzysztofem Zubkiem, z wygraną Krzysztofa 2:0, oraz w ramach półfinału odbył się mecz w składzie ks. Magister i Mateusz Błachacz z wygraną ks. Magistra 2:0. Tym samym w wielkim finale zmierzyli się Ks. Magister i Krzysztof Zubek. Zacięty pojedynek wygrał Krzysztof pokonując ks. Magistra 2:0, stając się niekwestionowanym zwycięzcom tego turnieju! 18 grudnia nastąpiło wręczenie dyplomów oraz upominków. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim pozostałym polecamy trening przed kolejnym – już wiosennym turniejem!